Sukces UKS DYS rocznik 2003-2005 w Turnieju na 100-lecie niepodległości – Mundial z Marszałkiem – jesteśmy w finale województwa lubelskiego

Najstarsza grupa UKS DYS czyli rocznik 2003-2005 brała udział w „Turnieju na 100-lecie niepodległości – Mundial z Marszałkiem” w Kategoria A (13-15 lat) i… wygrała eliminacje w swojej strefie! Rozgrywki tzw strefy III odbywały się w w dniu 29.04.2018 w Piaskach w systemie każdy z każdym. Dla pozostałych drużyn i trenerów nasi chłopcy byli wielkim zaskoczeniem. Reprezentując naszą Gminę Niemce udowodniliśmy kolejny raz, że UKS DYS potrafi grać w piłkę i kilka lat ciężkiej pracy przynosi efekty!

A reprezentowali nas:

1. Choinacki Jarosław
  2. Juszczyszyn Dominik
  3. Kuliński Wiktor
  4. Mogielnicki Łukasz – kapitan
  5. Mrozek Konrad
  6. Osiński Rafał
  7. Piskorski Szymon
  8. Pukaluk Michał
  9. Rojek Karol
  10. Saletnik Daniel – bramkarz
  11. Soja Jakub
  12. Supryn Krzysztof

Trener: Marek Wrona

Teraz czekają chłopców rozgrywki finałowe naszego województwa, gdzie spotkają się już tylko cztery najlepsze drużyny województwa lubelskiego, a wśród nich UKS DYS, drużyna, po której nikt się nie spodziewał takiego sukcesu!

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju jest wyjazd dla zawodników, rodziców/opiekunów i trenera na Mundial 2018 – mecz Polska-Japonia.

O naszym awansie na stronach Urzędu Marszałka Województwa Lubeskiego >>>

Więcej informacji oraz harmonogram rozgrywek Turnieju >>>