Turniej ogólnopolski w Głuchołazach (VI miejsce)

W dniach 15-18.03. 2018 grupa 2006, śladami starszych kolegów wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Głuchołazach.

Rocznik 2006 miał możliwość rozegrania 7 mecz w turnieju ogólnopolskim przed rozpoczęciem Ligi Młodzika LZMP. Chłopcy spotkali się z mocnymi drużynami, z którymi walczyli na boisku w deszczu i śniegu, w temperaturze od -6 do 0 st. C. Było to ciekawe doświadczenie i niezwykła dla nich lekcja, z której już wyciągnęli wiele wniosków.

W klasyfikacji generalnej zajęliśmy VI miejsce, chociaż wg wielu obserwatorów miejsce III było spokojnie w naszym zasięgu, gdyby nie pech, który towarzyszył nam przez większość turnieju tzn. liczne strzały, ale słupki, poprzeczki… Na swoim koncie zanotowaliśmy: 1 zwycięstwo, 4 remisy i 2 porażki.

Jednocześnie z rocznikiem 2006 był rozgrywany turniej rocznika 2009 – tzn. 2006 grało na dworze, zaś 2009 pod balonem. Nasi najmłodsi zrezygnowali z wyjazdu. Ale miejsce było zarezerwowane już od października, więc skorzystał na tym MOSIR Lubartów, który ze swoimi dwoma składami wziął udział w Turnieju w Głuchołazach.

Wspólny wyjazd był doskonałą okazją do wzajemnego poznania. Niebawem szykuje się kolejny wspólny wyjazd UKS DYS i MOSIR Lubartów.

GALERIA: Turniej Ogólnopolski Głuchołazy rocznik 2006 >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *