Wyjazd na turniej do Francji (ESCAUDAIN)

Jedziemy na Międzynarodowy Turniej do Francji, w naszym przypadku odbędzie się w miejscowości Escaudain w departamencie Nord niedaleko granicy francusko-belgijskiej. Turniej jest dla rocznika 2004-2005, ale my jedziemy w mieszanym składzie – rocznik 2004-2005 i bardzo dobrzy z rocznika 2006. Nie muszę mówić, że poza walorami sportowymi jest to wpaniała przygoda dla naszych dzieci. Weźmie w nim udział 16 drużyn w tym 4 zaproszone z zagranicy (UKS DYS, Świebodzice, z Martiniki i Rumunii). Pozostałe to drużyny francuskie, w tym jedna jest reprezentacją regionu. Rozgrywki odbywać się będą przez 3 dni tj. 8-10 czerwiec. Z Polski z nami jedzie 5 drużyn, w tym jedna dziewcząt. Jedziemy dużą grupą specjalnym autokarem z Wrocławia. W drodze powrotnej po turnieju będzie wycieczka do Paryża.

Harmonogram:
– wyjazd dnia 06.06.2019r. godzina ok 22:00 (czwartek)
– przyjazd dnia 07.06.2019r. godzina ok 16:00 ( piątek)
Lokowanie drużyn według następującej kolejności.
– miejscowość BRETEUIL
– miejscowość ESCUDAIN
– miejscowość VIESLY
Miejscowość ESCUDAIN rozpoczęcie turnieju (sobota, niedziela , poniedziałek tj 08-09-10.06.2019r.) zgodnie z otrzymanym harmonogramem gry.
Miejscowość BRETEUIL oraz VESLY ( sobota dzień wolny, rozpoczęcie turnieju niedziela, poniedziałek 09-10.06.2019r. zgodnie z otrzymanym harmonogramem gry.)
W dniu 11.06.2019r ok godziny 9:00 zbieranie drużyn według następującej kolejności.
– miejscowość VIESLY
– miejscowość ESCUDAIN
– miejscowość BRETEUIL
11.06.2019r. ok godziny 14:00 przyjazd na przedmieścia Paryża. Paryż zwiedzamy według następującej kolejności, po Paryż poruszamy się metrem.
– Katedra Notre-Dame
– Obiad Restauracja FLUNCH
– Luwr Dziedziniec
– Łuk Triumfalny
– Oficjalny sklep z pamiątkami Klubu Piłkarskiego Paris Saint-Germain
– Bazylika Sacre-Coeur
– Wieża Eiffla ok godziny 22:00 ( czas wolny , możliwość wjazdu na wieżę za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem)
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
11.06.2019r godzina 24:00 powrót na parking , wydanie prowiantu na drogę powrotną.
Przyjazd do Polski w dniu 12.06.2019r. godzina 16:00 – 17:00

Wyjazd:
Wyjeżdżamy we czwartek rejsowym do Wrocławia z Dworca Głównego PKS o godz. 6.15 stanowisko nr 1. We Wrocławiu jesteśmy na Dworcu Gł. ok 14.45 i mamy czas wolny do zabrania nas przez autokar ok. 20. W tym czasie zjemy jakiś obiad (trzeba mieć jakieś pieniążki). Z tamtąd po kolei zabieramy pozostałe 4 drużyny i jedziemy do Francji. W Escaudain jesteśmy ok. 14-16. W tym czasie na jakimś postaju (co 4,5 ha) możemy sobie ewentualnie coś dokupić we własnym zakresie (euro).

Przyjazd:
Z Escaudain wyjeżdżamy po śniadaniu 11 czerwca ok. godz. 9 i jedziemy do Paryża. Tam zwiedzamy zgodnie z planem oraz międzyczasie jemy obiad w restauracji Flunch (bez dodatkowej odpłatności, mamy to w cenie). Przewidziane jest wejście na wieżę Eiffla (płatne dodatkowo ok 12-14 euro). Ok godz. 24 bierzemy suchy prowiant i jedziemy do Polski. We Wrocławiu jesteśmy ok. 16-17. Jemy we własnym zakresie ewentualnie jakiś obiad i o godz. 21 wyjeżdżamy rejsowym do Lublina, gdzie przyjeżdżamy rano 13 czerwca ok. 4.50.

Co zabieramy:
Obowiązkowo dokumenty podane mi wcześnie (dowód os. lub paszport), standardowe wyposażenie do gry (korki, ochraniacze, gentry). Bieliznę, przybory toaletowe itp. oraz koszulki i inne z odzieży wg. uznania rodziców – na 7 dni plus ortalion. Pieniądze w złotówka i euro na zakupy (jakieś dodatkowe posiłki czy napoje w drodze i na miejscu oraz sklep PSG i wejście na Eiffla).

Co mamy zapewnione:
Pełne wyżywienie i noclegi w Escaudain. Przejazd autobusem klasy LUX MargoTRANS( klimatyzacja, WC, TV- DVD ), ubezpieczenie Warta Travel NNW i KL za granicą, ubezpieczenie zawodników biorących udział w Turnieju, wyżywienie oraz zakwaterowanie podczas turnieju, opłaty autostradowe oraz parkingowe, opieka przewodnika po Paryżu w języku Polskim, obiad w restauracji Flunch w Paryżu, abonament 12h metro Paryż, prowiant na drogę powrotną do Polski.

Uwagi końcowe:
Dzieci są pod opieką dwóch uprawnionych wychowawców z UKS DYS. Jeśli będzie potrzeba dofinansowania dzieci, po konsultacji z rodzicem trener Marek Wrona będzie miał dodatkowe środki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.